HTC Casus Telefon

HTC

Akıllı telefon sektörünün kuşkusuz en güçlü şirketlerinden bir tanesi olan HTC çıkartmış olduğu telefonlarla piyasada büyük satış rakamlarını yakalamayı başarıyor. Kullanıcıları satış sonrasında da oldukça memnun eden HTC satmış olduğu telefonlara düzenli olarak güncellemeler getirerek daha stabil ve güncel kılmayı başarıyor.

Ayrıca teknik servis yönünde de kullanıcılarını hiçbir zaman mağdur etmemek için büyük çaba harcayan HTC bu konuda ender rastlanacak firmalardan bir tanesidir. HTC telefonlarınıza Android işletim sistemini destekleyen her türlü uygulamayı yükleyebileceğiniz gibi HTC casus yazılımı gibi oldukça özel yazılımlar yükleyerek telefonunuzu daha da özel kılabilirsiniz.

Casus yazılımı sayesinde HTC markalı bir akıllı telefonu casusluk makinesine dönüştürebilir, telefon dinlemeleri yapabilir, karşıdaki kişinin telefonunda bulunan bilgilere ulaşabilirsiniz. Ayrıca karşıdaki kişinin telefon rehberine, galeride bulunan resimlere ve videolara da bu uygulama sayesinde rahatlıkla ulaşabilirsiniz.

Bu sayede elde etmek istediğiniz dosya ve bilgileri kolaylıkla ve hiçbir zahmete girmeden halledebilirsiniz. HTC markalı herhangi bir akıllı telefon aracılığıyla yapabileceğiniz tüm bu işlemler için sadece Casusluk yazılımı satın almanız gerekmektedir.

Bu yazılımın fiyatı ise makul bir derecededir ve bu sebeple kolaylıkla satın alarak telefonunuzu bir casus cihazı haline getirebilirsiniz. Telefonunuzun rootlu olması karşıdaki kişinin Facebook gibi uygulamalarında bulunan mesajlarına erişimini de kolaylaştıracaktır ve siz daha fazla bilgiyi daha kolay bir şekilde elde edebileceksiniz.

Şimdi sizlerde bu yazılımı satın alabilirsiniz.

Sms Takip Programı

Telefona gelen ve giden SMS içeriklerini tarih saat bilgisi ile göre bilirsiniz

Görüşmeleri Kaydetme

Takip edilen casus telefonda yapılan telefon görüşmelerini ses kaydı olarak dinleye bilirsiniz.

Rehber Kişi Görme

Casus telefonundaki kayıtlı bütün rehber bilgilerini isimleri de dahil olmak üzere tamamını görüntüleyebilirsiniz.

Online Resim

İstediğiniz aralıklarla telefonun ortamdaki resimleri alabilirsiniz.

Yer Tespiti GPS Takibi

Takip edilen telefonun bulunduğu konumu bilgisini verir.

Casus Mikrofon

Takip edilen telefonu artık uzaktan online kontrol edebilirsiniz.

Casus imaj Takip

Takip edilen telefona gelen resimler gönderilen resimlerin takibi.

WhatsApp Mesajları Takip

Whatsapp gelen ve giden tüm meajlar…

Line Casus Yazılım

Line mesajlaşma programı ile yapılan tüm mesajları ve videoları il fotoğrafları İzleyebilirsiniz..

Ortam Dinleme Nasıldır

İstediğiniz aralıklarla komutla telefon ortamdaki seslerin kayıtlarını dinleyin.

Viber Mesajı Takip

Viber mesajlaşma programı ile yapılan gelen ve giden tüm mesajları videoları “herşeyi” takip edebilirsiniz

Facebook Görüşme Kaydı

Facebook mesajlarını tarih saat İtibariyle anlık olarak takip edebilirsiniz.

Telefon İzleme Dinleme

Hedef telefonun ziyaret etti internet siteleri tarih saat olarak görebilirsiniz.

Telefon konuşma ögrenme

Telefon görüşmeleri süre bilgileri.

Skype takibi nasıl olur

Sosyal mesajlaşma programı Skype takip edilen telefonuna yüklenilen ufak bir yazılımla mesaj sesli ileti video ve resim takibi olanağı sunar.

Casus Kike Takip

Fazla popüler olmasa da Kik mesajlarını takip edebilirsiniz.

Hangout Yazışma Kaydetme

Hangout Üzerinden yapılan tüm SMS, VİDEOLAR anlık iletiler takip olanağı

Hike Takip İşlemi

Popüler sosyal medya mesaj uygulaması olan Hike İletilerine takip etmek gayet kolaydır.

Casus mail takip sistemi

Mail adreslerine gelen giden tarih ve saat ve hangi kullanıcıdan geldiğini detaylı olarak belirtir.

Telefonu Online Takip

Telefondaki bütün uygulamaların takibini yapabilirsiniz ve bloke koyabilirsiniz.

Ücretsiz Dinleme Yazılımı

Satın aldığınız süre içersinde cihazı başka bir cihaza ücretsiz olarak aktarabilirsiniz.

telefonu,   casuz,   Turkcell casus telefon dinleme programı,   yöntemleri,   başkasının,   apk,   Apple,   web,   Ucuz,   Z3,   discovery,   Q10,   V5,   alet,   6,   böcek,   dınleme,   2017,   9.3,   sms,    dinlenir,   yükleme,   fiyatları,   rehber,    free,   Huawei,   orjinal,   8.3,   Venüs,   nasıl,   V9,   edge,   komut,   silme,   Samsung,   avea,   2015,   V7,   9.03,   passport,   9.1,   uzaktan,   gps,   casusluk,   Alpha,   galaxy,   Lenovo,   spy phone,   ajan,   en iyi,   9.1.1,   ice,   iphone,   t70,   C,   5,   internet,   pro,  01,   profesyonel. Yeni,   flex,   2016,   uydudan,   Black Berry,   M9,    ne kadar,   sinyal,   HTC,   sistemi,   G3,   ingiliz,   2018,   yapılır,   not,   Plus,   A,   tlf,   indir,   10,   gold edition,  LG,   pc,   vodafone,   8.4,   one,   8.1.3,   takip,   bedava,   güvenli,   son sürümü,   bold,   Z10,   V8,   V10 via,   app,    S,   duos,   xperia Z2,   akıllı telefon,   eşimin,   jailbreak,   t60,   Windows mobile,   Casper,   görüntüleme,   no mini,   spy software,   dinle,   lumia,   yazılımı,   7,   3,   9.2,   gizli,   cep telefon,   ios,   General Mobile,   9.1.3,   gsm,   4,   ne,   sevgilimin,   ikinci el, 9.4,   G4,   bilgisayardan,   satın al,   casusu,   curve,   ascend,   Vestel,   çağrı takip,   active,   numara,   ,   t80,   2. El,   Sony,   kayıt,   sanal casus,   ses,   desire,   no,   imei,   okuma,   Nokia,   SM-G,   ücretsiz,   nasıl,   sim kart,   garantili,   8.2,   9.1.2,   android, ,   cihazı,   note,   takibi,   turkcell,   programları,   M8,   istiyorum,   C,   Amerika,   9,   t50,   yazılımları,   Asus,   başkasının,   Google play,   izleme,   zenfone,   9.02,   tel,   V6,