LG Casus Yazılımı

Akıllı telefon piyasasında sürekli yeni özellikler kattığı telefonlarını satışa sunan ve büyük ilgi toplamayı başaran LG telefonlar pek çok insanın telefon konusunda ilk tercihi olarak karşımıza çıkıyor.

Oldukça kaliteli telefonlar üreterek amiral gemisi modelleriyle büyük başarı sağlamayı başaran LG firmasının üretmekte olduğu telefonlarla casusluk gibi önemli işleri kolaylıkla yapabilirsiniz.

Belirli bir ücret ile satın alacağınız program ile bu iş çok kolay olacaktır. LG markalı akıllı telefonunuz için satın alacağınız uygulama sayesinde telefonunuzu bir casus telefona dönüştürebilir, sevdiğiniz, sevmediğiniz herkesin telefon görüşmelerini dinleyerek istediğiniz bilgileri elde edebilirsiniz.

Ayrıca LG markaya sahip akıllı telefona yükleyeceğiniz casus yazılım sayesinde karşıdaki kişinin resimlerini, yazışmalarını, Whatsapp gibi uygulamalardan atmakta olduğu mesajları ve sesli görüşmeleri de dinleyebilirsiniz.

Oldukça gizli bilgilere telefonunuz için satın alacağınız Casus yazılımı sayesinde ulaşabileceğiniz gibi birçok kişinin telefonunda olan her türlü resim, müzik, video gibi dosyaları da görebileceksiniz. LG bir telefona sahip olmanız ve makul bir ücret ödeyerek satın almanız gereken LG Casus yazılım sayesinde telefonunuz üzerinden dilediğiniz herkesi dinleyebilir, böylelikle öğrenmeniz gereken bilgileri kolaylıkla öğrenebilirsiniz.

LG markalı telefonları da bu program aracılığıyla kolaylıkla dinleyebilirsiniz fakat unutmamanız gereken bir şey vardır.

O da telefonunuz rootlu olması gerekmektedir. Çünkü Whatsapp gibi uygulamaların verilerine ulaşabilmek ve bilgileri ele geçirebilmek için bu gereklidir.