Samsung Casus Yazılım Telefon Takip dinleme programları

Samsung Casusluk Yazılımı

Samsung çıkartmış olduğu her teknolojik alet ile ilgi toplamayı başaran fakat özellikle çıkartmakta olduğu akıllı telefonlarla piyasayı dağıtmayı başaran bir firmadır.

Teknik servis bakımından bazı müşterilerin sıkıntılarını gidermeyi başaramasa bile çıkartmış olduğu telefonlar oldukça sağlam ve kaliteli olmakla birlikte uygun fiyatlı olmaktadır.

Aynı zamanda sık aralıkla telefon çıkartması da Samsung firmasının eksi yönlerinden bir tanesidir ve bu sebeple bazı kullanıcılar Samsung telefonları alırken tekrar düşünmek zorunda kalmaktadırlar.

Ülkemizde oldukça popüler bir marka olan Samsung sık aralıklarla telefon satışa sunsa bile her modeli için güncelleme desteği konusunda hassas davranmakta ve yeni güncellemeleri kullanıcılarıyla en kısa süre içerisinde paylaşabilmek için teknik servis elemanlarıyla birlikte büyük bir çaba harcamaktadır.

Samsung firması Android işletim sistemli telefonlar ürettiğinden uygulama çeşidi fazla olmaktayken, Samsung Casus Yazılımı gibi oldukça özel ve farklı programları da içerisine yükleyebilmektedir. Casusluk yazılımı uygun bir meblağa ödenerek satın alınabilmektedir.

Sizler de Samsung markalı herhangi bir akıllı telefona sahipseniz, ödeyeceğiniz uygun bir miktar para ile birlikte casusluk yazılımına sahip olabilirsiniz. Bu yazılım ile birlikte telefonunuz aracılığıyla başka telefonlarda bulunan bilgilere, belgelere, dosyalar, kişilere ve konuşmalara kolaylıkla ulaşabilirsiniz.

Sevmediğiniz kişileri, düşmanlarınızı, kız arkadaşınızı, kardeşinizi veya istediğiniz herhangi bir kişiyi bu yazılım aracılığıyla takip edebilir, bir nevi casusu takip etmek istediğiniz kişilerin yanına yerleştirebilirsiniz.

Casus Mesajlaşma Takip

Telefona gelen ve giden SMS içeriklerini tarih saat bilgisi ile göre bilirsiniz

Görüşme Dinleme Yazılımı

Takip edilen casus telefonda yapılan telefon görüşmelerini ses kaydı olarak dinleye bilirsiniz.

Telefon Rehber Takibi

Casus telefonundaki kayıtlı bütün rehber bilgilerini isimleri de dahil olmak üzere tamamını görüntüleyebilirsiniz.

Online Resim Görme

İstediğiniz aralıklarla telefonun ortamdaki resimleri alabilirsiniz.

GPS Konum izleme

Takip edilen telefonun bulunduğu konumu bilgisini verir.

Mikrofon açmak

Takip edilen telefonu artık uzaktan online kontrol edebilirsiniz.

Cep imaj takip

Takip edilen telefona gelen resimler gönderilen resimlerin takibi.

Whatsapp Telefon Dinleme

Whatsapp gelen ve giden tüm meajlar…

Casus line programı

Line mesajlaşma programı ile yapılan tüm mesajları ve videoları il fotoğrafları İzleyebilirsiniz..

Ortamdaki Sesleri Dinleme

İstediğiniz aralıklarla komutla telefon ortamdaki seslerin kayıtlarını dinleyin.

Viber mesaj izleme

Viber mesajlaşma programı ile yapılan gelen ve giden tüm mesajları videoları “herşeyi” takip edebilirsiniz

Facebook Yazışma Takip

Facebook mesajlarını tarih saat İtibariyle anlık olarak takip edebilirsiniz.

Telefon Dinleme İzleme

Hedef telefonun ziyaret etti internet siteleri tarih saat olarak görebilirsiniz.

Telefon konuşma ögrenme

Telefon görüşmeleri süre bilgileri.

Skype takibi nasıl olur

Sosyal mesajlaşma programı Skype takip edilen telefonuna yüklenilen ufak bir yazılımla mesaj sesli ileti video ve resim takibi olanağı sunar.

Kike Yazışmaları Takip

Fazla popüler olmasa da Kik mesajlarını takip edebilirsiniz.

Hangout Mesajları Takip

Hangout Üzerinden yapılan tüm SMS, VİDEOLAR anlık iletiler takip olanağı

Hike Casus Takip

Popüler sosyal medya mesaj uygulaması olan Hike İletilerine takip etmek gayet kolaydır.

Casus Posta Takibi

Mail adreslerine gelen giden tarih ve saat ve hangi kullanıcıdan geldiğini detaylı olarak belirtir.

Online Telefon İzleme

Telefondaki bütün uygulamaların takibini yapabilirsiniz ve bloke koyabilirsiniz.

Bedava telefon dinleme

Satın aldığınız süre içersinde cihazı başka bir cihaza ücretsiz olarak aktarabilirsiniz.

tlf,    indir,    M8,    ne,    Plus,    görüntüleme,    ücretsiz,    9.3,    ,    Windows mobile,    t50,    programları,    turkcell,    ajan,    no,    Black Berry,    bilgisayardan,    9.02,    3,    dinle,    V9,    7,    böcek,    6,    V10 via,    Amerika,    app,    t80,    no mini,    pc,    vodafone,    android,    galaxy,    apk,    numara,    spy phone,    flex,    en iyi,    Apple,    4,  ,    M9,    V8,    garantili,    HTC,    V7,    web,    Samsung,    edge,    not,    gsm,    internet,    SM-G,    2016,    zenfone,     ne kadar,  9.4,    Nokia,    8.4,    C,    gold edition,    ascend,     S,    2015,    Ucuz,    casuz,    9,    ingiliz,    ses,    note,    uzaktan,    çağrı takip,    uydudan,    istiyorum,    takibi,     dinlenir,    akıllı telefon,    iphone,    active,    discovery,    rehber,    yapılır,    Vestel,    8.3,    Q10,    gizli,    V6,    başkasının,    izleme,    9.1.2,    yükleme,    sms,    jailbreak,    sinyal,    tel,    Asus,    G3,    9.1,    yöntemleri,    curve,    avea,    2017,    10,    lumia,    sanal casus,    Sony,    2018,    casusluk,    yazılımları,    ikinci el,    Turkcell casus telefon dinleme programı,    C,    bold,    A,    t60,    General Mobile,    fiyatları,    sevgilimin,    V5,    Lenovo,    9.03,    sistemi,    nasıl,    komut,    casusu,    dınleme,    yazılımı,    gps,    kayıt,    9.1.1,    eşimin,    orjinal,     free,    9.1.3,    son sürümü,    cep telefon,    t70,    one,    okuma,    G4,    Google play,    spy software,    ice,    profesyonel. Yeni,    8.2,    Huawei,    Z10,    9.2,    satın al,    desire, telefonu,    5,    Casper,    sim kart,    nasıl,    Alpha,    pro,    xperia Z2,    güvenli,    başkasının,    alet,    takip,    8.1.3,    silme,    duos,    2. El,    bedava,   LG,   01,    Venüs,    ios,    imei, ,    cihazı,    passport,