Telefon dinleme programı

Hepimiz taktir edersiniz ki sevdiklerimizin gün içerisinde neler yaptığını merak ediyoruz. Sevgililer ya da evliler partnerlerimiz bize yalan söylüyor mu? Bugün konuşmaları kimlerle idi? Acaba eski aşkları ile hala konuşuyorlar mı veya görüştüler mi çok takıyoruz. Özellikle bayanlar bu konuda çok daha fazla tereddüt yaşıyor.

Tüm bu tereddütlerden kurtulmak istiyorsanız Telefon dinleme programı  kullanabilirsiniz ve içinizin rahat etmesini sağlayabilirsiniz.

Bu yazılım sayesinde kimlerle görüştüğünüzü takip edebilir ve size yalan söyleyip söylemediğini anlayacaksınız.

Sizlerde eşlerinizi gizlice dinlemek istiyorsanız bunu kullanmanızda yarar var. Konferans dinlemesi gibi olarak algılamayın, konferans yardımı ile dinlemelerde kesinlikle yakayı ele vereceksiniz. O yüzden gizlilik isteyenler için telefon dinleme yazılımları önerilir bu yazılımlar ile sizin belirttiğiniz adreslere her gün sistemli bir şekilde kimi dinlemek istiyorsanız o kişinin telefon görüşmeleri gönderilir.

Profesyonel çalışan bir sistem ile sizin dinleme yaptığınızı kimsenin anlaması mümkün olmayacaktır. Aldatıldığını düşünenler yâda işlerin yolunda gitmediğini hissedenler eşine karşı güvenizi yitirmek yerine onu takip ederek belki de ilişkinizi kurtarabilirsiniz.

Aslında pek çok insanın tercih ettiğini söylersek yanlış olmaz, gizlilik açısından en güvenilir olan Telefon dinleme programı sayesinde sizlerde amacınıza ulaşabilirsiniz.

Aslında herkesin ihtiyacı olabileceği bir şey pek çalışma arkadaşlarınızı, aile fertlerinizi dinleyebilir ve sorunlara müdahale etmek için beklemek yerine önceden bir şeyler yaparak hem kendinizi hem de sevdiğiniz insanları mutlu etmiş olursunuz.

En iyi telefon dinleme programı

Telefon dinleme programları arasında uzun zamandır yaptığımız detaylı araştırmalar neticesinde bu alanda onlarca program arasında yaptığımız denemeler sonucunda gerek gelişmiş özellikler sunması gerekse de kullanıcıların bu özellikleri rahat bir şekilde kullanmasına fırsat vermesi nedeniyle mSpy’ın bu alanda en iyi program olduğunu gönül rahatlığıyla belirtebiliriz.

Bunun en önemli nedenini mSpy’ı bir kullanıcı olarak denediğimizde gördük. mSpy hem bir telefonun neredeyse her yerini sanki o telefonu kullanan bizmişiz gibi takip etmemizi sağladı hem de bunu çok kolay bir şekilde sade bir ara yüzle bize sundu. Bu gerçekten mSpy’ı rakiplerinden açık ara farkla öne çıkaran yanı oldu.

Bununla birlikte mSpy’ın ayrıca Türkiye pazarına özel Türkçe destekle çıkması onu yine ön plana çıkarıyor. Uygulamanın ilk kurulumundan telefonu takip etmenize kadar geçen süre içerisinde her adımda Türkçe destek alabiliyorsunuz. Ayrıca müşteri hizmetlerine de kısa süre içerisinde mSpy üzerinden erişim sağlamanız da mümkün. 

Telefon Dinleme Programı Özellikleri Nelerdir? 

mSpy’ın telefon takip programı olarak kullanıcılarına sunduğu bazı eşsiz gelişmiş özellikleri şu şekilde belirtebiliriz:

  • Takip edilen telefonun gelen/giden tüm aramalarını görme.
  • SMS’lere detaylı bir şekilde erişim sağlama.
  • WhatsApp, Snapchat, Skype, Telegram ve benzeri tüm anlık mesajlaşma uygulamalarına gelen/giden tüm mesajları ve dosyaları takip etme.
  • GPS özelliği ile konum takibi.
  • Telefonda yer alan uygulamaların tamamındaki veri akışlarını takip etme ve bu uygulamaları telefonun sahibi gibi kullanabilme.
  • Telefonda yer alan multimedya dosyalarının tamamının kontrolü.
  • Takip edilen telefonda bazı yasaklı kelimeler kullanıldığında ya da yasaklı eylemler yapıldığında bildirim alma ve bunun engellenmesini sağlama.

mSpy hedef cihaza nasıl yüklenir? 

mSpy’ın Android ve iOS cihazların her ikisinde çalıştığını söylemeliyiz. Ancak tahmin edebileceğiniz üzere Android ve iOS cihazlarda mSpy’ı kullanmak için farklı prosedürler gerekmektedir.

Bu prosedürlerin neler olduğunu ve uygulamanın her iki işletim sisteminde nasıl kurulması gerektiğine dair yukarıda da söylediğimiz gibi mSpy teknik destek ekibinden 7/24 destek talep edebilirsiniz. Ancak biz yine de Android ve iOS cihazlarda mSpy’ın nasıl kurulacağından kısaca bahsedelim.

mSpy Android cihazlar için .apk uzantılı bir dosya ile sisteme kayıt olduğunuz e-posta hesabına link ile iletilir. Bu linke tıklayarak takip etmek istediğiniz telefona mSpy’ın takip özellikli .apk uzantılı dosyasını indirdikten sonra bu dosyayı açmalısınız. Ancak açmadan önce ilgili cihazın Google Play güvenlik denetimi ayarını kapamalısınız. Ardından bu dosyayı açtıktan sonra Android cihaza mSpy kurulumu gerçekleşmiş olacaktır.

iOS cihazında ise bu süreç çok daha kolaydır. Sadece takip etmek istediğiniz cihazın iOS işletim sistemine sahip olduğunu seçtikten sonra bu sisteme dair iCloud e-posta ve şifresini girmeniz yeterli olacaktır. mSpy bu iOS cihaza otomatik olarak erişecektir.

Şimdi adım adım mSpy nasıl kurulur en baştan anlatalım. 

Adım 1. mSpy sitesinde bir hesap oluşturun

Her şeyden önce mSpy platformunda bir hesap oluşturmanız gerekmektedir. Bu hesabı oluşturmak için aktif olarak kullandığınız bir e-posta adresini kullanmanızda fayda vardır. Zira bu e-posta üzerinden yukarıda da bahsettiğimiz gibi takip etmek istediğiniz cihaza kuracağınız .apk uzantılı dosyanın linkini alacaksınız. 

Adım 2. Cihaz seçin & mSpy’ı indirin

Bu aşamada takip etmek istediğiniz cihazın işletim sistemini seçmeniz istenmektedir. İşletim sisteminin Android mi yoksa iOS mu olduğu duruma göre mSpy’ın kurulum aşamalarının değişiklik gösterdiğinden yukarıda bahsetmiştik. Bu aşamada eğer takip edeceğiniz cihaz Android ise seçimi yaptıktan sonra .apk dosyasına, eğer iOS ise seçimi yaptıktan sonra iCloud hesabının bilgilerini vermeye yönlendirileceksiniz. 

Adım 3. Ödeme planını seçin 

Bu aşamada mSpy’ı kullanacağınız sürelere göre aylık ödemeniz gereken ücreti seçmeniz ve ödemeyi yapmanız gerekmektedir. mSpy’ın ödemeleri seçtiğiniz plana göre şu şekilde değişiklik göstermektedir:

  • 1 aylık Premium hesap ücreti: 450 TL
  • 3 aylık Premium hesap ücreti: 710 TL
  • 12 aylık Premium hesap ücreti: 880 TL

Adım 4. Hedef cihazı izlemeye başlayın 

Bütün bu adımları geçtikten ve ödemeyi yaptıktan sonra artık mSpy’ın size sunmuş olduğu panel üzerinden takip ettiğiniz telefon sanki sizin telefonunuzmuş gibi izleme yapmaya başlayabilirsiniz.

Burada aklınızda soru işaretleri oluşturan tüm süreçlerin kolayca çözüleceğini belirtebiliriz. Toplamda mSpy’ın kurulumu oldukça kolay yapılmakta ve 5 – 10 dakika arasında bitmektedir. Bu sürenin sonunda kurulum gerçekleşir ve hedef cihazı izlemeye başlayabilirsiniz.