Telefon takip yazılımları da sürekli gelişmekte teknoloji her alanda olduğu gibi Telefon Takip Programı alanında da hızla gelişiyor ve giderek yaygınlaşan bir sistemi de insanlara sunuyor.

Nedir bu telefon takip sistemi, adından da anlaşıldığı gibi başkalarının telefonlarında olan bitenleri takip edebilme ve kaydedip sonrasında tekrar görme imkânına erişebiliyorsunuz. İnternet üzerinde araştırma yapanlar bilir pek çok telefon dinleme programı var, bunlar güvenilir değil ayrıca yakalanma riskiniz üst düzeyde onun yerine güvenilir bir takip programı satın alarak hem güvenli bir yazılıma sahip olacaksınız

hem de takip edilen telefon sahibinin bundan haberi bile olamayacak. Üniversiteye giden çocuklarınız mı var? Şehir dışında yalnız kalıyorlar ve siz merak ediyorsunuz haklı olarak bu programı kullanmak isteyeceksiniz. Özellikle kız çocukları olanlar bilir şehir dışında eğitime gönderirken aileler bir korku ve endişe yaşar.

Çocuklarınızın güvenliğini sağlamak adına böyle yazılımı tercih edebilirsiniz. Oldukça güvenli ve siz sevdiklerinizi onların haberi olmadan koruyabileceksiniz. Artık pek çok kişinin kullandığı bu yazılımı sizde gönül rahatlığıyla kullanabilir ve istediğiniz kişinin telefonunu takip edebilirsiniz. SMS, arama ve çok daha fazlasını görebileceğiniz 2015 model bir yazılımla fotoğraflara kadar erişebileceksiniz.

Yukarı da bahsettiğim konularda çekinceleri olan ve ailesinden birilerini takip etmek önlem almak isteyenler belirttiğim programlar sayesinde takip edebilir ve telefonun her kısmını görebilirler.

mSpy – En iyi telefon takip yazılımı

mspy

Her ne sebeple olursa olsun telefon takip etme, telefon izleme ve o telefondaki tüm işlemleri görmek istiyorsanız şüphesiz kullanabileceğiniz en iyi takip programı mSpy’dır. mSpy’ı gerek iOS gerek Android hangi işletim sistemine sahip olursa olsun tüm akıllı cihazları takip etmek için güvenle kullanabilirsiniz.

mSpy’ı yükleme yaptığınız telefonun sahibi hiçbir şekilde izlendiğini bilmeyecek ve siz de ondan habersiz bir şekilde fiziksel erişim olmadan telefon takip yapabileceksiniz.

Özellikle müşteri hizmetleri bakımından oldukça başarılı bulduğumuz mSpy’da yaşadığınız sorunla ilgili anında bir çözüm bulabileceğiniz bir müşteri hizmetleri hattı mevcuttur.

Bununla birlikte sizin ve izlediğiniz kişinin verilerinin tamamen güvenli bir şekilde saklandığını da yine belirtmeliyiz. 

mSpy ile kesinlikle başkalarının telefonunu izleme noktasında uzun yılların getirmiş olduğu özenle çok gelişmiş bir tecrübe yaşayacağınızı belirtelim. Tüm bu gelişmiş özelliklerlerle telefon takibinin mSpy dışında hiçbir uygulama olmadan yapılabileceğini söyleyerek bitirelim. 

mSpy telefon takip programı başlıca özellikleri nelerdir?

Telefon Görüşmeleri. Takip ettiğiniz telefona gelen ve o telefondan giden tüm aramaları, telefonunu izlediğiniz kişinin kimlerle görüştüğünü ve bu görüşmeleri ne zaman yaptığını mSpy kullanım paneliniz üzerinden anbean görebilirsiniz.

Giden ve Gelen SMS. Takibi yapılan cihazdan gönderilen SMS’ler, o cihaza gelen SMS’ler yine mSpy ile anlık olarak takip edilebilmektedir. Ayrıca günümüzün en çok kullanılan anlık mesajlaşma ve dosya transfer uygulaması olarak kullanılan WhatsApp verilerinin tamamı da yine mSpy tarafından sizin takibinize sunulmaktadır. WhatsApp’ta takip edebileceğiniz şeyler arasında gönderilen ve gelen dosyalar ile yapılan aramalar da yer almaktadır.

Konum & Yer Tespiti. Günümüzde tüm akıllı telefonların GPS ile konum takibi yapılabilmektedir. İşte mSpy ile her akıllı telefonda yer alan bu GPS özelliğinden faydalanılarak takip ettiğiniz cihazın anlık konumunu görebilirsiniz. Bu sayede eğer mSpy uygulamasını çocuğunuzun nerede olduğunu izlemek için kullanıyorsanız aklınız asla onda kalmaz.

Coğrafi Çevreleme. Telefon casus programı mSpy’ın en iyi özelliklerinden biri olan coğrafi çevreleme özelliği sayesinde cihazı takip ettiğiniz mSpy kullanıcı panelinizden o cihaz için belli bir alan belirlediğiniz takdirde takip ettiğiniz cihazın sahibi bu alandan çıktığı anda bildirim alırsınız.

İnternet Geçmişi. Hedef cihazdaki girilen internet sitelerinin tamamını ve internet geçmişini yine mSpy’ın internet geçmişini takip etme özelliği sayesinde mSpy kullanıcı panelinizden kolayca görebilirsiniz.

Kelime Bazlı Alarm Sistemi. mSpy kullanıcı paneli üzerinden belirlediğiniz belli başlı kelimeler takip ettiğiniz cihazda herhangi bir yerde kullanılırsa bu kelimelerin kullanıldığına dair bildirim alabilirsiniz. Bu kelimeler arama motorlarında, WhatsApp’ta ya da telefonun başka herhangi bir yerinde kullanılabilir. Nerede kullanılırsa kullanılsın bildirim yine de size iletilecektir.

Gelişmiş Engelleme. mSpy ile takip ettiğiniz cihazda belirleyeceğiniz telefon numaralarından gelen aramaları, takip ettiğiniz cihazda kullanılmasını istemediğiniz bazı uygulamaları, internet sitelerini ya da bunlara benzer herhangi bir şeyi dilediğiniz şekilde engelleyebilirsiniz. Siz bu engellemeyi yaptıktan sonra takip ettiğiniz cihaz bu engellemeye dahil olan eylemi asla gerçekleştiremez.

En iyi telefon takip programları nasıl seçilir?

Yukarıdaki detaylarıyla belirttiğimiz mSpy’ın şüphesiz en iyi telefon takip programı olduğunu gönül rahatlığıyla söyleyebiliriz. Gerek çocuk gerekse koca takip programı olarak gönül rahatlığıyla mSpy kullanabilirsiniz.

Ancak alternatif olarak piyasada yer alan farklı programlardan hangilerinin en iyi programlar olduğuna dair bir seçim yapmanız gerekirse bu seçimi yaparken nelere dikkat etmeniz gerektiğinden bahsetmek istiyoruz.

Farklı telefon takip programları arasından en iyisini seçerken nelere dikkat edilmeli? Başlıklar halinde birlikte göz atalım.

Kolay kurulum sunması

Bir telefon takip programının her yaştan kullanıcıya hitap edebilmesi için öncelikle çok fazla teknik detay gerektirmeyen bir şekilde anlaşılır adımlarla hedef cihaza kurulabilmesi gerekmektedir.

Bir programın henüz kurulum aşamasında ne kadar çok detay bulunuyor ve bu detaylar ne kadar çok karmaşıksa o programın başarı oranı da o kadar düşüktür. Zira bu her türlü yazılım için geçerlidir ki o yazılımın kullanım kolaylığı sunması gerekmektedir. 

Müşteri destek servislerinin olması

Bu çapta büyük işlev gören bir yazılımın müşterilerinin yaşadığı ya da yaşayabileceği tüm sorunlarda onları hızlıca yönlendirebilecek ve sorunlarına cevap verebilecek gelişmiş bir müşteri hizmetleri servisinin olması gerekmektedir. Böylesi bir hizmet sunan bir yazılım her zaman için rakiplerinden bir adım daha öndedir. 

Gelişmiş özellikler sunması

Telefon izleme programı olarak piyasada faaliyet gösteren yazılımların birçoğu üç aşağı beş yukarı benzer özellikleri bünyesinde barındırmaktadır. Bunlar arasında kullanıcıların en çok merak ettikleri ve kullandıkları bir yazılımda olmazsa olmazlar arasında yer alan WhatsApp konuşmaları ve aramaları takibi, konum takibi ve telefondan yapılan ya da telefona gelen aramaların takibi gibi özellikleri bugün tüm casus programlarda bulmanız mümkündür.

Ancak bazı yazılımlar çok bilinmeyen ve kendilerine has bazı kritik özellikleri kullanıcılarına sunuyorlar ve işte tam da burada farklılaşıyorlar. Hayır, gereksiz olarak görülebilecek ve sadece özellik olması için kurulmuş özelliklerden bahsetmiyoruz.

Bu kritik ve sizin oldukça fazla işinize yarayacağını düşündüğümüz ve yukarıda detaylarıyla bahsettiğimiz coğrafi çevreleme ya da gelişmiş engelleme gibi özellikler ilk bakışta bir casus programda çok da ilginizi çekmeyecek özellikler gibi görülse de bu özellikleri zamanla kullanmaya başladıktan sonra sizin için ne kadar faydalı olabilecek özellikler olacağını göreceksiniz. 

Tüm işletim sistemlerinde çalışması

Bilindiği üzere mobil telefonlarda iki farklı işletim sistemi kullanılıyor. Bunlar hepinizin tahmin edebileceği gibi iOS ve Android işletim sistemleri. Kullanacağınız takip programının bu iki işletim sisteminde de sorunsuz bir şekilde çalışması faydanıza olacaktır.

Zira zamanla Android cihaz takip programı olarak faydalanmak istediğiniz bir yazılım sonrasında iOS bir cihaz kullanmaya başlamanız halinde uyum sorunları yaşaması hiç kimsenin başına gelmesini isteyeceği bir olay değildir. Bu nedenle kullanacağınız programın gerek iOS işletim sisteminde gerekse de Android işletim sisteminde sorunsuz ve stabil bir şekilde çalışması gerekmektedir. 

Telefon takibinde Detectico nasıl fayda sağlayabilir?

detectico tr

Bu noktada doğrudan bir telefon izleme programı olarak adlandıramayacak olsak da yine de dilediğiniz bir cihazın sizinle o anlık konumunu alabileceğiniz Detectico başka ek bir uygulama ya da bir program olmadan kolayca görmenizi sağlayacak bir internet sitesidir.

Detectico internet sitesini kullanmak için hedef cihaza da kendi cihazınıza da bir uygulama yüklemenize gerek yoktur. Bunun için tek yapmanız gereken Detectico internet adresi üzerinden takip etmeniz gereken telefonun numarasını girmenizdir. Numarayı girdikten sonra sistemden ilgili numaraya gönderilecek mesaj sonrasında ilgili numaranın o mesajda iletilen linke tıklanması beklenecektir. Bu linke tıkladıktan sonra o numaranın nerede olduğu anında sizin telefonunuza iletilecektir.

Bu gelişmiş özelliği ve daha bütçe dostu yanıyla Detectico internet sitesini özellikle konum tespiti gibi özellikleriyle bir casus program şeklinde kullanabilirsiniz.