VESTEL Casus Telefon

VESTEL CASUS TELEFON

Sevgilinizin telefonu dinlemek ve ilişkinizde hiç yalan olmamasını istiyorsunuz. Buna hakkınız var, Vestel casus telefon ile sizde rahatça bu işlemi yapabilirsiniz.

Birçok kişinin tercih ettiği güvenilir yazılımlar ile sevgilinizin kimlerle konuştuğunu gün içerisinde kimlere fotoğraf gönderdiğini artık sizde kolayca görebileceksiniz.

Günümüz ilişkilerinin ne kadar kırılgan ve menfaate dayalı olduğunu sanırım anlatmama gerek yok. Birçok ilişki daha hemen başında farklı nedenlerden dolayı bitiyor.

Eğer sizde bu ilişkiler gibi yitip gitmek istemiyorsanız önceden bir çözüm bulmak zorundasınız. Giderek artan talep doğrultusunda cep telefonlarınıza yüklenen casus programları siz günlük işlerinizi yaparken çalışmaya devam eder ve bilgileri kaydetmeyi hiçbir zaman bırakmaz.

Siz ne zaman isterseniz bu kayıtları dinleyebilir ve telefon üzerinden yapılan tüm işlemleri her an görebilirsiniz. Kaydedilen dosyalar sayesinde her zaman elinizde kanıt olur ve bu sayede istediğiniz an sunabileceğiniz dokümanlar elde etmiş olursunuz.

Vestel casus yazılım takip ettiğiniz kişinin nerede olduğunu GPS ile sizlere nokta tespiti yaparak bildirir. Hiçbir zaman yanılma ihtimali olmayan bu yazılım da mahalle sokak adına kadar göstererek sizlere direkt olarak erişim yapmanızı sağlar.

Gerçek bir casusluk programında resim kaydetme, ses, arama kaydetme gibi özelliklerin yanı sıra belli aralıklarla fotoğraf çekme gibi özelliklerde yer almalı ve profesyonel bir yazılım olmalıdır.

Anlık mesajlaşma uygulamalarının hepsini takip edebilirsiniz.

Casus Mesaj Yazılımı

Telefona gelen ve giden SMS içeriklerini tarih saat bilgisi ile göre bilirsiniz

Uzaktan Görüşme kaydetme

Takip edilen casus telefonda yapılan telefon görüşmelerini ses kaydı olarak dinleye bilirsiniz.

Rehberdeki Kişileri Görme

Casus telefonundaki kayıtlı bütün rehber bilgilerini isimleri de dahil olmak üzere tamamını görüntüleyebilirsiniz.

Online Resim İzleme

İstediğiniz aralıklarla telefonun ortamdaki resimleri alabilirsiniz.

GPS Yer İzleme

Takip edilen telefonun bulunduğu konumu bilgisini verir.

Mikrofonu Dinleme

Takip edilen telefonu artık uzaktan online kontrol edebilirsiniz.

Cep Resim Takibi

Takip edilen telefona gelen resimler gönderilen resimlerin takibi.

Whatsapp Telefon Dinleme

Whatsapp gelen ve giden tüm meajlar…

Casus Line Dinleme

Line mesajlaşma programı ile yapılan tüm mesajları ve videoları il fotoğrafları İzleyebilirsiniz..

Ortam nasıl dinlenir

İstediğiniz aralıklarla komutla telefon ortamdaki seslerin kayıtlarını dinleyin.

Viber Mesaj Kayıtları

Viber mesajlaşma programı ile yapılan gelen ve giden tüm mesajları videoları “herşeyi” takip edebilirsiniz

Facebook mesajlarına nasıl ulaşırım

Facebook mesajlarını tarih saat İtibariyle anlık olarak takip edebilirsiniz.

Telefon Dinleme İzleme

Hedef telefonun ziyaret etti internet siteleri tarih saat olarak görebilirsiniz.

Telefon Konuşma Dinleme

Telefon görüşmeleri süre bilgileri.

Skype takibi nasıl olur

Sosyal mesajlaşma programı Skype takip edilen telefonuna yüklenilen ufak bir yazılımla mesaj sesli ileti video ve resim takibi olanağı sunar.

Kike Casus Mesaj

Fazla popüler olmasa da Kik mesajlarını takip edebilirsiniz.

Hangout Mesajlarını Görme

Hangout Üzerinden yapılan tüm SMS, VİDEOLAR anlık iletiler takip olanağı

Hike Takibi

Popüler sosyal medya mesaj uygulaması olan Hike İletilerine takip etmek gayet kolaydır.

E-Mailleri Görme

Mail adreslerine gelen giden tarih ve saat ve hangi kullanıcıdan geldiğini detaylı olarak belirtir.

Telefonu Uzaktan Takip

Telefondaki bütün uygulamaların takibini yapabilirsiniz ve bloke koyabilirsiniz.

Ücretsiz Telefon Dinleme

Satın aldığınız süre içersinde cihazı başka bir cihaza ücretsiz olarak aktarabilirsiniz.

2017,    9.1.3,    8.3,    yükleme,    ses,    edge,    programları,    nasıl,    yazılımları,    kayıt,    passport,    komut,    Google play,    V9,    sim kart,    ice,    Z3,    Vestel,    garantili,    Windows mobile,    V7,    nasıl,    flex,    Nokia,    turkcell,    bold,    V8,    4,    8.1.3,    android,    güvenli,    ios,    G3,    izleme,    G4,    10,    uzaktan,    gsm,   LG,    not,    General Mobile,    ücretsiz,    Sony,    böcek,    uydudan,    Asus,    lumia,    t50,    istiyorum,    9,    t80,    ikinci el,    7,    curve, ,    numara,    Ucuz,    9.1.1,    C,    rehber,    M9,    t70,    galaxy,    one,    fiyatları,    sinyal,    8.2,    başkasının,    ne,    9.2,    M8,    takip,    avea,    cihazı,    t60,    son sürümü,    2018,    casusu,    Venüs,    Q10,    indir,    Samsung,    9.3,    gizli,    Plus,    Z10,    çağrı takip,    spy software,     ne kadar,    tlf,    Lenovo,    casusluk,     free,    no,    internet,    active,    vodafone,    xperia Z2,    web,    gold edition,    yazılımı,    9.02,    2015,    apk,    ingiliz,    ,    SM-G,    9.1,    Casper,     dinlenir,    C,    dinle,    Amerika,    duos,  9.4,    5,    Turkcell casus telefon dinleme programı,    HTC,  ,    Apple,    ajan,    Alpha,    yöntemleri,    orjinal,    en iyi,    sistemi, telefonu,    satın al,    cep telefon,    8.4,    jailbreak,    2. El,     S,    bedava,    V10 via,    dınleme,    başkasının,    profesyonel. Yeni,    okuma,    yapılır,    görüntüleme,    Huawei,    A,    eşimin,    6,    pc,    gps,    Black Berry,    9.1.2,    no mini,    note,    alet,    2016,    3,    spy phone,    app,    silme,    iphone,    tel,    ascend,    takibi,    pro,   01,    zenfone,    sanal casus,    casuz,    9.03,    akıllı telefon,    sevgilimin,    imei,    bilgisayardan,    discovery,    desire,    V5,    sms,