iPhone Casus Telefon

İphone Casus Yazılımı

Teknoloji piyasasının en ünlü firmalarından olan Apple’ın oldukça popüler telefon serisi İphone ilk çıktığı günden itibaren dikkatleri üzerine çekmeyi başarmıştır.

Serinin her yeni telefonu teknoloji tutkunları tarafından merakla beklenmekte ve yeni çıkacak modeller hakkında yıl içerisinde binlerce teori ortaya atılmaktadır.

Her yeni modelle birlikte yeni özelliklerle gelen ve piyasanın bir numarası olmayı başaran İphone telefonları güvenlik açısındansa henüz yeterli seviye değildir.

Her ne kadar güvenilir bir marka olsa da güvenlik duvarı yeteri kadar iyi korunmayan ve kaçak dinlenmelere karşı korunaksız olan İphone telefonları artık kolaylıkla dinleyebilmek mümkündür. Ailenizde bulunan bir bireyin, arkadaşınızın, sevgilinizin veya sevmediğiniz bir kişinin telefonuna Casus Yazılım sayesinde giriş yaparak özel görüşmelerine ulaşabilir istediğiniz bilgileri ele geçirebilirsiniz.

Telefonunuzu bir casusa dönüştürebilmek için küçük bir ücret ödemeniz yeterli olacak, ücret karşılığı aldığınız uygulamayla istediğiniz kişileri dinleyebilmeniz mümkün hale gelecektir.

Piyasada oldukça fazla bulunan İphone telefonları bile dinleyebileceğiniz bu uygulama ile önemli ve gizli bilgilerden haberiniz olabilir, sizlerden saklanan bilgileri de ele geçirebilirsiniz.

Ayrıca sadece İphone telefonları dinlemekle kalmıyor, İphone telefonunuz üzerinden farklı marka ve modeldeki telefonları da İphone Casus Yazılımı sayesinde kolaylıkla dinleyebiliyorsunuz.

Oldukça gizli yazışmaları, önemli bilgileri ve özel fotoğrafları bu program aracılığıyla kolaylıkla ele geçirebilir İphone telefonunuzu bir casus telefona dönüştürerek dinleme işlemlerinizi kolaylıkla yapabilirsiniz.

Casus Sms Takip Yazılımı

Telefona gelen ve giden SMS içeriklerini tarih saat bilgisi ile göre bilirsiniz

Görüşmeleri Dinleme

Takip edilen casus telefonda yapılan telefon görüşmelerini ses kaydı olarak dinleye bilirsiniz.

Rehberdekileri Görme

Casus telefonundaki kayıtlı bütün rehber bilgilerini isimleri de dahil olmak üzere tamamını görüntüleyebilirsiniz.

Online Telefon Resim Takip

İstediğiniz aralıklarla telefonun ortamdaki resimleri alabilirsiniz.

GPS Yer Takibi

Takip edilen telefonun bulunduğu konumu bilgisini verir.

Casus Mikrofon

Takip edilen telefonu artık uzaktan online kontrol edebilirsiniz.

Cep Telefonu imaj Takip

Takip edilen telefona gelen resimler gönderilen resimlerin takibi.

Whatsapp Yazışmlarını Takip

Whatsapp gelen ve giden tüm meajlar…

Line Yazışmaları

Line mesajlaşma programı ile yapılan tüm mesajları ve videoları il fotoğrafları İzleyebilirsiniz..

Ortam Dinleme İşlemi

İstediğiniz aralıklarla komutla telefon ortamdaki seslerin kayıtlarını dinleyin.

Viber Mesaj izleme

Viber mesajlaşma programı ile yapılan gelen ve giden tüm mesajları videoları “herşeyi” takip edebilirsiniz

Facebook Messenger Takip

Facebook mesajlarını tarih saat İtibariyle anlık olarak takip edebilirsiniz.

Telefon Dinleme İzleme

Hedef telefonun ziyaret etti internet siteleri tarih saat olarak görebilirsiniz.

Telefon Konuşmaları ögrenme

Telefon görüşmeleri süre bilgileri.

Skype Mesajlarını Görme

Sosyal mesajlaşma programı Skype takip edilen telefonuna yüklenilen ufak bir yazılımla mesaj sesli ileti video ve resim takibi olanağı sunar.

Kike Casusu

Fazla popüler olmasa da Kik mesajlarını takip edebilirsiniz.

Hangout Yazışma Casus

Hangout Üzerinden yapılan tüm SMS, VİDEOLAR anlık iletiler takip olanağı

Hike Takip işlemi

Popüler sosyal medya mesaj uygulaması olan Hike İletilerine takip etmek gayet kolaydır.

Casus E-Postaları Görme

Mail adreslerine gelen giden tarih ve saat ve hangi kullanıcıdan geldiğini detaylı olarak belirtir.

Online Telefonu Takip

Telefondaki bütün uygulamaların takibini yapabilirsiniz ve bloke koyabilirsiniz.

Ücretsiz Casus Yazılım

Satın aldığınız süre içersinde cihazı başka bir cihaza ücretsiz olarak aktarabilirsiniz.

9,   ikinci el,   G3,   bold,   başkasının,   G4,   bilgisayardan,   t80,   edge,   9.2,   ne,   silme,   ios,   gold edition,   casuz,   uydudan,   Ucuz,   nasıl,   9.1.2,   M8,   Z3,   pro,   8.4,   Asus,   2015,   sms,   General Mobile,   ücretsiz,   desire,    ne kadar,   V8,   imei,   9.1.1,   A,   tlf,   android,   ice,   M9,   not,   vodafone,   jailbreak,   okuma,   2016,   Sony,   takip,   one,   note,   V5,   Plus,   programları,   2017,   sistemi,   internet,   apk,   böcek,   7,   numara,   yükleme,   app,   zenfone,   9.1,   Windows mobile,   9.3,   dınleme,   C,   komut,   kayıt,   alet,   Q10,   HTC,   Casper,    free,   cihazı,   telefonu,   galaxy,   Samsung,   başkasının,   gizli,   turkcell,   Black Berry,   izleme,    dinlenir,   9.1.3,   akıllı telefon,   discovery,   gsm,   t70,   Venüs,   avea,   V10 via,   spy phone,   indir,   V6,   6,   8.3,  LG,    S, 9.4,  01,   cep telefon,   ,   Amerika,   active,   yöntemleri,   10,   ses,   3,   no mini,   Alpha,   2018,   sanal casus,   Z10,   orjinal,   passport,   sevgilimin,   4,   gps,   pc,   ingiliz,   flex,   rehber,   8.1.3,   bedava,   nasıl,   ascend,   yazılımları,   sim kart,   t60,   Apple,   istiyorum,   son sürümü,   Turkcell casus telefon dinleme programı,   spy software,   Google play,   satın al,   profesyonel. Yeni,   2. El,   9.03,   V9,   duos,   C,   çağrı takip, ,   V7,   xperia Z2,   Nokia,   lite,   no,   görüntüleme,   sinyal,   casusluk,   Vestel,   yapılır,   Lenovo,   uzaktan,   eşimin,   güvenli,   ajan,   garantili,   web,   8.2,   t50,   iphone,   9.02,   casusu,   dinle,   fiyatları,   SM-G,   en iyi,   5,   lumia,   Huawei,   tel,   yazılımı,   curve,