Sony Casus Yazılımı

Sony yıllardır teknoloji sektöründe hizmet vermekte olan ve ülkemizde de oldukça popüler bir teknoloji firmasıdır.

Akıllı telefonların yaygınlaşmasıyla birlikte bu sektöre giriş yapan firmalar arasında olan Sony çıkarmakta olduğu ürünlerle tıpkı eski tuşlu telefonlarda olduğu gibi büyük bir ilgiye maruz kaldı.

Bu ilgiyle birlikte yeni modellerini düzenli aralıklarla müşteriye sunan, eski modellere de yeni güncellemeler getiren Sony bu anlamda müşterileri oldukça memnun ediyor.

Çıkarttı akıllı telefonlarla büyük beğeni almasının yanında satış sonrası desteğiyle de oldukça önemli bir başarı örneği sergileyen Sony bu anlamda pek çok firmanın bir adım önünde görünüyor.

Ayrıca Android gibi oldukça geniş kapsamlı bir işletim sistemini telefonlarında kullanması sebebiyle uygulama seçeneği oldukça fazla olan Sony kullanıcılarını oldukça mutlu ediyor. Sony Casus Yazılımı gibi oldukça önemli bir yazılımı da içerisine yükleyebileceğiniz telefonlarda başka cihazları dinleyebilmeniz mümkün hale geliyor.

Casusluk yazılımı sayesinde çevrenizde bulunan cihazları dinleyebilmeniz, içerisinde bulunan görselleri, videoları ve belgeleri kolaylıkla ele geçirebilmeniz mümkündür.

Adeta bir casus gibi farklı telefonları ele geçirebileceğiniz bu yazılıma sahip olabilmek için küçük bir miktar ücret ödemeniz gerekmektedir.

Bu sebeple bu ücreti ödedikten sonra telefonunuza Sony Casus yazılımını yükleyebilir, çevrenizdeki telefonları, sevmediğiniz kişileri, düşmanlarını, sevginizi veya arkadaşlarınızı kolaylıkla ele geçirebilirsiniz.

Bu sayede edinmek istediğiniz bilgileri, belgeleri ve dosyaları kolaylıkla elinize geçirebilirsiniz.