TURKCELL Casus Telefon

TURKCELL

Telefon operatörlerinin piyasa da artık cihaz satışı yaptığını biliyoruz.

Her operatör farklı telefonlar ile satış yapabiliyor. Bu akıllı telefonlar sayesinde her işimizi kolayca yapıyoruz. Bazı yazılımlar ile artık sevgilimizi, eşimizi ve daha pek çok kişiyi takip edebilir ve telefonu aracılığı ile onun hakkında çok daha bilgiye sahip olabiliriz.

Turkcell casus yazılımları aslında herkesin kullanabileceği uygulamaların başında geliyor nasıl mı? İşyeri sahibisiniz ve çok fazla çalışanınız var.

Sizin hakkınızda çalışanlarınız neler düşündüğü bilmek isteyeceksinizdir. İş yerinizde çalışanların işlerine ve size ne kadar sadakat ile bağlı olduğunu anlamanın en kolay yolu kesinlikle casus yazılımlar olacaktır. Bu sayede kimin dürüst kimin arkanızdan iş çevirdiğini görebilir ve bu kişilere karşı önlemler alarak iş yerinizin huzurunu sağlayabilirsiniz.

Her firmanın çalışanlarına telefon dağıtıp daha hızlı çalıştığını biliyoruz sizlerde bu sayede çalışanlarınızı kontrol edebileceksiniz. Kimlerin mesai saatleri içerisinde kaytardığını ne gibi bir insan olduğunu keşfedebilir ve hem işlerinizi hem de kendinizi güvence altına alabilirsiniz. Bilenler bilir, iş sektörü çok karmaşık ve zorlu bir yoldur.

Arkanızdan bıçaklamak isteyen ve size karşı dürüst olmayan pek çok kişi olabilir. Yüzünüze gülüp arkanızdan iş çevirenleri ters köşeye yatıracak Turkcell casus programları derdinize derman olacaktır.

Bu programlar sayesinde atılan mesajları yapılan görüşmeleri ve çok daha fazla uygulamayı aynı anda takip edebileceksiniz.

Casus Sms Takibi

Telefona gelen ve giden SMS içeriklerini tarih saat bilgisi ile göre bilirsiniz

Görüşmeleri Dinleme

Takip edilen casus telefonda yapılan telefon görüşmelerini ses kaydı olarak dinleye bilirsiniz.

Rehber Casusu

Casus telefonundaki kayıtlı bütün rehber bilgilerini isimleri de dahil olmak üzere tamamını görüntüleyebilirsiniz.

Resim yakalama

İstediğiniz aralıklarla telefonun ortamdaki resimleri alabilirsiniz.

GPS Konum Takibi

Takip edilen telefonun bulunduğu konumu bilgisini verir.

Mikrofon Takip ve açmak

Takip edilen telefonu artık uzaktan online kontrol edebilirsiniz.

Cep Resimleri Takip

Takip edilen telefona gelen resimler gönderilen resimlerin takibi.

Whatsapp Yazılım Takibi

Whatsapp gelen ve giden tüm meajlar…

Line Yazılım Programı

Line mesajlaşma programı ile yapılan tüm mesajları ve videoları il fotoğrafları İzleyebilirsiniz..

Ortam Casus Dinlenir

İstediğiniz aralıklarla komutla telefon ortamdaki seslerin kayıtlarını dinleyin.

Viber Görüşmeleri izleme

Viber mesajlaşma programı ile yapılan gelen ve giden tüm mesajları videoları “herşeyi” takip edebilirsiniz

Facebook Messenger Takip

Facebook mesajlarını tarih saat İtibariyle anlık olarak takip edebilirsiniz.

Telefon Dinleme İzleme

Hedef telefonun ziyaret etti internet siteleri tarih saat olarak görebilirsiniz.

Telefon Konuşma İzleme

Telefon görüşmeleri süre bilgileri.

Skype Takip Etme

Sosyal mesajlaşma programı Skype takip edilen telefonuna yüklenilen ufak bir yazılımla mesaj sesli ileti video ve resim takibi olanağı sunar.

Kike casus yazılımı

Fazla popüler olmasa da Kik mesajlarını takip edebilirsiniz.

Hangout takip

Hangout Üzerinden yapılan tüm SMS, VİDEOLAR anlık iletiler takip olanağı

Hike Yazışmaları Görme

Popüler sosyal medya mesaj uygulaması olan Hike İletilerine takip etmek gayet kolaydır.

Casus E-Posta Takibi

Mail adreslerine gelen giden tarih ve saat ve hangi kullanıcıdan geldiğini detaylı olarak belirtir.

Online Telefon izleme

Telefondaki bütün uygulamaların takibini yapabilirsiniz ve bloke koyabilirsiniz.

Ücretsiz Telefon dinleme

Satın aldığınız süre içersinde cihazı başka bir cihaza ücretsiz olarak aktarabilirsiniz.

9.1,    cihazı,    görüntüleme,    Casper,    profesyonel. Yeni,    Vestel,    fiyatları,    C,    active,  9.4,    app, telefonu,    Black Berry,    son sürümü,    t50,    9.1.3,    Lenovo,    vodafone,    böcek,    casuz,    desire,    7,    turkcell,    apk,     dinlenir,    kayıt,    Turkcell casus telefon dinleme programı,    t70,    pro,    Amerika,    Sony,     free,    Q10,    orjinal,    çağrı takip,    ascend,    sistemi,     S,    G4,    en iyi,    sms,    Z10,    Asus,    V8,    yükleme,    android,    Alpha,    gps,    passport,    ücretsiz,    Ucuz,    nasıl,    flex,    M8,    9.1.2,    galaxy,    imei,    gsm,    4,   LG,    programları,    ses,  ,    bilgisayardan,    akıllı telefon,    tel,    eşimin,    sanal casus,    t80,    Google play,    yazılımı,    9.1.1,    Z3,    ,    9.3,    8.2,    indir,    one,    C,    Windows mobile,    V5,    8.3,    8.1.3,    note,    V10 via,    ajan,    curve, ,    dinle,    edge,    duos,    2016,    discovery,    9,    sim kart,    spy phone,    tlf,    9.2,    okuma,    yapılır,    no,    no mini,    Apple,    G3,    xperia Z2,    Huawei,     ne kadar,    internet,    casusluk,    HTC,    t60,    takibi,    yöntemleri,    lumia,    2. El,    SM-G,    V9,    garantili,    istiyorum,    3,    bedava,    avea,    2018,    zenfone,    yazılımları,   01,    2015,    başkasının,    ice,    cep telefon,    8.4,    komut,    bold,    numara,    gizli,    silme,    10,    ios,    9.03,    izleme,    takip,    güvenli,    sinyal,    A,    V7,    ikinci el,    web,    alet,    5,    jailbreak,    Nokia,    6,    nasıl,    sevgilimin,    gold edition,    iphone,    casusu,    ne,    Samsung,    Plus,    rehber,    dınleme,    başkasının,    spy software,    9.02,    2017,    uzaktan,    V6,    satın al,    ingiliz,    pc,    Venüs,    M9,    uydudan,    not,